Festival Mobilya 2015 yılında başladığı yolculuğuna; 2020 yılına geldiğinde YENİDEN YENİ BAŞLIYORUZ! diyerek tüm bilgi birikimini ve 5 yıllık üretimden, müşteri dönüşlerine kadar tüm tecrübesini tüm riskleri bilerek ve görerek YENİDEN BAŞLAMAYI ve en iyisini en iyilerine sunmayı hedeflemiş ve tüm kuralları tekrardan yazarak daha genç, daha pratik, daha çözüm ve müşteri odaklı olma adına YENİLENMİŞTİR.

Nerede olursanız olun, alışveriş yapmayı, satın almayı ve ev mobilyalarını ve daha fazlasını almayı kolaylaştırıyoruz. Çevrimiçi ve çevrimdışı harika bir deneyim sunuyoruz. Siparişiniz ister büyük ister küçük olsun, hızlı, zamanında ve tam olarak almayı bekleyebilirsiniz.

Festival Mobilya vizyonunuzu tanımlamanıza yardımcı olacak gerçek mobilya çözümleri sunmak için çalışmaktadır. Müşterilerimizin kim olduğunu, neye ihtiyacı olduğunu ve neye değer verdiğini yansıtan alanlar oluşturmak için sizin ile güçlenip sizlere hayallerinizin ürünlerini sunuyoruz.

İster biraz ister biraz daha fazla harcamak isteyin, tam istediğiniz gibi olmasını sağlıyoruz – doğru değer, doğru kalite ve ücretsiz kargo ilk günden itibaren tam müşteri memnuniyeti ve ürün başarısı için çalışmaktayız.

Tüm ürünlerimizi bizzat bizler tasarlıyor ve üretim süreçlerini yönetmekte ve siparişten, üretime, kargolamadan, ürün teslimine ve kurulumuna kadar tüm süreçleri her bir ürün ve sipariş için tek tek takip etmekte ve en iyi alışveriş deneyimini ve ürünü oluşturmak için canla başla çalışmaktayız.

Yola çıktığınız andan itibaren YENİDEN YENİ BAŞLIYORUZ !